Inapoi în listă

Apartament de vanzare in Iasi, Copou - 1 camere, 50 mp

Cod ofertă: va1188327  |  Publicată la data: 19-05-2026
82.170 EUR
Locație: Iasi, județul Iasi, zona Copou
[Arată locația în Google Maps]
Apartament cu 1 cameră decomandat, suprafață 49,8 mp, în Copou Garden Residence — cel mai mare ansamblu rezidențial din zona Copou a Iașului, cu 1.120 de apartamente pe Aleea Mihail Sadoveanu nr. 61.

Locație de excepție — Copou, Iași
Copou Garden Residence este amplasat în Copou, una dintre cele mai apreciate zone rezidențiale din Iași. Apropierea de Universitate, Parcul Copou, școli și spitale de top face din această locație o alegere strategică atât pentru locuit, cât și pentru investiție.

Apartament finalizat și gata de mutare
Apartamentul de 1 cameră are ~49,8 mp utili și este livrat în regim cheie-în-mână, complet finisat. Blocurile C3, C4, C5 sunt finalizate (2023), iar mutarea se poate face imediat.

Finisaje și dotări standard

  • Parchet laminat în dormitor și living

  • Gresie și faianță în baie și bucătărie

  • Tâmplărie PVC cu geam termopan

  • Centrală termică proprie cu contorizare individuală

  • Încălzire în pardoseală

  • Balcon generos cu vedere spre parc

Facilități ansamblu

  • 7 blocuri rezidențiale cu 1.120 apartamente total

  • 1.250 locuri de parcare (1.050 subterane + 200 supraterane)

  • Parc rezidențial de 20.000 mp cu spații verzi

  • Loc de joacă supervizat pentru copii cu echipamente interactive

  • Facilități sportive și zone de relaxare

  • Adăposturi civile și boxe depozitare

Prețuri
Apartamente de la 82.170 € (49,8 mp la 1.650 €/mp). Disponibil prin program Casa Nouă, credit ipotecar sau cash. Proiect autorizat (nr. 1334/28.12.2018), developer STUDIO CASA Iași.

Pentru detalii privind oferta contactați: .
Menționați id-ul ofertei va1188327 de pe www.cauta-imobiliare.ro
07306. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
82.170 EUR
Specificații:
  • Camere: 1
  • Băi: 1
  • Balcoane: 1
  • Tip: decomandat
  • Suprafață: 50 mp
  • Etaj: 4 din 10
Utilități și îmbunătățiri:
  • mobilat: nemobilat
  • încalzire: centrala proprie
  • parchet
  • gresie + faianță
  • termopan
Clădire:
  • an construcție: 2023
  • structură: beton armat
Adaugă la favorite Ofertă publicată de dezvoltatorul imobiliar:
Studio Casa Consult
07306. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
Menționați id-ul ofertei va1188327
de pe www.cauta-imobiliare.ro
Trimiteți un mesaj:
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp