Inapoi în listă

Apartament de vanzare in Iasi, Copou - 2 camere, 79 mp

Cod ofertă: va1188329  |  Publicată la data: 19-05-2026
130.350 EUR
Locație: Iasi, județul Iasi, zona Copou
[Arată locația în Google Maps]
Apartament spațios cu 2 camere decomandat, suprafață 79 mp, în Copou Garden Residence — blocul C4, cel mai mare ansamblu rezidențial finalizat din Copou, Iași.

79 mp în Copou — o raritate pe piață
O suprafață de 79 mp pentru un apartament cu 2 camere este neobișnuit de generoasă. Copou Garden Residence oferă acest format exclusiv în blocul C4, cu vedere panoramică spre parcul rezidențial de 20.000 mp.

Distribuție spații
Dormitor generos (min. 14 mp), living cu bucătărie deschisă (min. 35 mp), baie cu cadă, hol spațios și balcon de mari dimensiuni. Toate finisajele sunt livrate cheie-în-mână, gata de locuit.

Dotări premium

  • Parchet laminat calitate premium

  • Gresie și faianță italiană

  • Centrală termică proprie cu încălzire în pardoseală

  • Tâmplărie PVC triplu-vitrată cu izolație fonică

  • Contorizare individuală

  • Infrastructură internet wireless

Facilități ansamblu
1.250 locuri de parcare, parc privat 20.000 mp, supraveghere video, acces controlat, facilități sportive. Proiect autorizat și finalizat 2023.

Preț
130.350 € pentru 79 mp (1.650 €/mp). Disponibil prin casă nouă, credit sau cash.

Pentru detalii privind oferta contactați: .
Menționați id-ul ofertei va1188329 de pe www.cauta-imobiliare.ro
07306. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
130.350 EUR
Specificații:
  • Camere: 2
  • Băi: 1
  • Balcoane: 1
  • Tip: decomandat
  • Suprafață: 79 mp
  • Etaj: 4 din 10
Utilități și îmbunătățiri:
  • mobilat: nemobilat
  • încalzire: centrala proprie
  • parchet
  • gresie + faianță
  • termopan
Clădire:
  • an construcție: 2023
  • structură: beton armat
Adaugă la favorite Ofertă publicată de dezvoltatorul imobiliar:
Studio Casa Consult
07306. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
Menționați id-ul ofertei va1188329
de pe www.cauta-imobiliare.ro
Trimiteți un mesaj:
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp