Inapoi în listă

Apartament de vanzare in Timisoara, Aurel Pop - 3 camere, 87 mp

Cod ofertă: va1188905  |  Publicată la data: 19-05-2026
Locație: Timisoara, județul Timis, zona Aurel Pop
[Arată locația în Google Maps]
Apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidențial BREEAM Excellent Vox Vertical Village, Str. Aurel Pop nr. 13, Timișoara. Suprafața utilă de 87 mp include living generos, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie modernă și terasă privată extinsă. Conceptul unic: 120 de apartamente organizate în jurul unui atrium open-space cu grădini interioare, piețe și zone de comunitate. 70% din suprafața proiectului este dedicată naturii și spațiilor exterioare. Certificare internațională BREEAM Excellent 80.8% pentru sustenabilitate și calitate constructivă. Facilități exclusive: cinematograf privat, sală de fitness cu saună individuală, piscină exterioară, 94 locuri parcare subterană și 44 supraterană. Proiect premiat cu Rezidențial Project of the Year. Terasele private de 18-130 mp oferă intimitate și conexiune cu natura. Birou de vânzări: Calea Torontalului 69, et. 6, corp B, Timișoara. Tel: +40 791 307 683. Prețul calculat la 2.250 EUR/mp conform informațiilor publice, plus TVA.

Pentru detalii privind oferta contactați: .
Menționați id-ul ofertei va1188905 de pe www.cauta-imobiliare.ro
07913. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
195.750 EUR
Specificații:
  • Camere: 3
  • Băi: 2
  • Balcoane: 1
  • Tip: decomandat
  • Suprafață: 87 mp
  • Etaj: 5 din 10
Utilități și îmbunătățiri:
  • mobilat: nemobilat
  • încalzire: centrala proprie
  • parchet
  • gresie + faianță
  • termopan
Clădire:
  • an construcție: 2023
  • structură: beton armat
Adaugă la favorite Ofertă publicată de dezvoltatorul imobiliar:
Vox Vertical Village Timisoara
07913. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
Menționați id-ul ofertei va1188905
de pe www.cauta-imobiliare.ro
Trimiteți un mesaj:
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp