Inapoi în listă

Apartament de vanzare in Baia Mare, Regele Ferdinand - 3 camere, 75 mp

Cod ofertă: va1189040  |  Publicată la data: 19-05-2026
67.500 EUR
Locație: Baia Mare, județul Maramures, zona Regele Ferdinand
[Arată locația în Google Maps]

Apartament 3 camere 75 mp — Revolution Grande — Baia Mare

Apartamentul cu 3 camere (75,26 mp + terasă) din Revolution Grande, livrare martie 2026, 900 €/mp.

Preț estimat 67.500 € +TVA.

Pentru detalii privind oferta contactați: .
Menționați id-ul ofertei va1189040 de pe www.cauta-imobiliare.ro
03724. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
67.500 EUR
Specificații:
  • Camere: 3
  • Băi: 1
  • Balcoane: 1
  • Tip: decomandat
  • Suprafață: 75 mp
  • Etaj: din ---
Utilități și îmbunătățiri:
  • mobilat: nemobilat
  • termopan
Clădire:
  • an construcție: 2026
  • structură: beton armat
Adaugă la favorite Ofertă publicată de dezvoltatorul imobiliar:
Revolution Residence
03724. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
Menționați id-ul ofertei va1189040
de pe www.cauta-imobiliare.ro
Trimiteți un mesaj:
Trimite(Share) pe Facebook
Mergi sus
Trimite linkul pe Whatsapp