Vanzari apartamente in Bucuresti din zona Rahova

 €  mp + alte filtre
8 oferte

Mod afișare:

1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 81 mp
  • 3 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj
  • An: 2026
124.900 €
Preview Detalii
Apartament 3 camere 81 mp — Crown Building — Rahova, Sector 5, București
Apartamentele cu 3 camere (80-85 mp, 124.900-148.500 €) din Crown Building, Rahova. Livrare decembrie 2026.
Preț 124.900 € +TVA.
... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 43 mp
  • 1 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj
  • An: 2026
66.500 €
Preview Detalii
Apartament 1 cameră 43 mp — Crown Building — Rahova, Sector 5, București
Apartamentul cu 1 cameră (43,49 mp + balcon 6,07 mp) din Crown Building, Rahova, Sector 5. 147 apartamente, livrare decembrie 2026.
Preț 66.500 € +TVA.
... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 55 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj
  • An: 2026
88.900 €
Preview Detalii
Apartament 2 camere 55 mp — Crown Building — Rahova, Sector 5, București
Apartamentele cu 2 camere (55-57 mp, 88.900-94.900 €) din Crown Building, Rahova, Sector 5. Livrare decembrie 2026, 147 apartamente.
Preț 88.900 € +TVA.
... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 38 mp
  • 0 camere
  • 1 băi
  • ND
  • etaj
  • An: N/A
72.200 €
Preview Detalii
Garsonieră 38 mp — Central Address Residence — Sector 5, București
Garsonieră (32-43 mp) din Central Address Residence, Str. Năsăud 77, Sector 5. Preț de la 1.900 €/mp +TVA, termosistem 10 cm.
Preț estimat 72.200 € +TVA (38mp × 1.900€).
... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 51 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj
  • An: N/A
96.900 €
Preview Detalii
Apartament 2 camere 51 mp — Central Address Residence — Sector 5, București
Apartamentele cu 2 camere (47-56 mp) din Central Address Residence, 1.900 €/mp +TVA, termosistem 10 cm.
Preț estimat 96.900 € +TVA (51mp × 1.900€).
... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 47 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • SD
  • etaj 2/5
  • An: 2026
84.900 €
Preview Detalii
Apartament 2 camere nou în Dream Residence Rahova, Sector 5 – modelul Home Style, suprafață utilă 47,25 m². Compartimentare funcțională: living cu bucătărie deschisă, dormitor separat, baie și balcon. Finisaje complete la cheie incluse în preț: parchet laminat în camere, gresie și faianță în bucătărie și baie, termopane cu profil alb, instalații complete, obiecte sanitare ceramice suspendate. Bloc nou, structură beton armat, regim P+5E, fațadă modernă cu termoizolați... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 56 mp
  • 3 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj 4/5
  • An: 2026
98.900 €
Preview Detalii
Apartament 3 camere nou în Dream Residence Rahova, Sector 5 – modelul That Dream, suprafață utilă 55,90 m². Compartimentare generoasă: living cu acces la balcon, 2 dormitoare separate, baie și bucătărie. Finisaje complete incluse în preț: parchet laminat, gresie și faianță, termopane, instalații complete, ușă blindată, obiecte sanitare. Centrală termică proprie 24 kW – independent de rețeaua centralizată. Bloc nou din beton armat, regim P+5E, termoizolat 15 cm. Dream Re... continuare ›
1
19-05-2026
Bucuresti, zona Rahova
  • 41 mp
  • 1 camere
  • 1 băi
  • ND
  • etaj 3/5
  • An: 2026
74.900 €
Preview Detalii
Garsonieră nouă în Dream Residence, cel mai nou ansamblu rezidențial din Cartierul Rahova, Sector 5 – 17 blocuri moderne ridicate pe Șoseaua Sălaj nr. 347–355, la doar 4 km de Piața Unirii. Modelul Young Dream – suprafață utilă 41,3 m², compartimentare eficientă cu living, bucătărie deschisă, baie și balcon. Apartamentul se predă la cheie cu toate finisajele incluse: parchet laminat, gresie și faianță în baie și bucătărie, ușă de intrare blindată, termopane, inst... continuare ›