Inapoi în listă

Apartament de vanzare in Iclod, Visan - 2 camere, 54 mp

Cod ofertă: va1188207  |  Publicată la data: 19-05-2026
59.400 EUR
Locație: Iclod, județul Cluj, zona Visan
[Arată locația în Google Maps]
Apartament cu 2 camere decomandat, suprafață utilă 54 mp, în ansamblul Excentric Apartments din Vișan, Bârnova, la limita sudică a Iașului. Prețul de 59.400 € (1.100 €/mp + TVA) reprezintă o oportunitate reală pentru cumpărătorii care caută un apartament nou la un preț competitiv în zona metropolitană Iași. Apartamentul are o distribuție funcțională: cameră de zi cu zonă dining, dormitor complet separat, baie modernă, bucătărie cu acces la balcon și hol de intrare cu nișă pentru depozitare. Totul este livrat la cheie cu finisaje complete: parchet laminat în camere, gresie și faianță, vopsea lavabilă, ușă metalică de intrare, uși interioare și centrală termică proprie pe gaz. Ansamblul este alcătuit din 141 de apartamente cu 1 și 2 camere în trei blocuri de tip P+4, amplasate în zona rezidențială liniștită Vișan. Acces rapid spre centrul Iașului, lângă Castelul Grecilor. Parcare la 5.000 €/loc. Potrivit pentru cupluri sau familii cu un copil care preferă liniștea suburbiei față de aglomerația urbană.

Pentru detalii privind oferta contactați: .
Menționați id-ul ofertei va1188207 de pe www.cauta-imobiliare.ro
07285. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
59.400 EUR
Specificații:
  • Camere: 2
  • Băi: 1
  • Balcoane: 1
  • Tip: decomandat
  • Suprafață: 54 mp
  • Etaj: 1 din 4
Utilități și îmbunătățiri:
  • mobilat: nemobilat
  • încalzire: centrala proprie
  • parchet
  • gresie + faianță
  • termopan
Clădire:
  • an construcție: 2024
  • structură: beton armat
Adaugă la favorite Ofertă publicată de dezvoltatorul imobiliar:
Boicu Construct SRL
07285. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
Menționați id-ul ofertei va1188207
de pe www.cauta-imobiliare.ro