Inapoi în listă

Apartament de vanzare in Chiajna, Chiajna / Rosu - 3 camere, 68 mp

Cod ofertă: va1188519  |  Publicată la data: 19-05-2026
135.184 EUR
Locație: Chiajna, județul Ilfov, zona Chiajna / Rosu
[Arată locația în Google Maps]
Apartament cu 3 camere si suprafata utila de 68 mp plus balcon, la etajul 5, in Transparent Residence 3 din Chiajna, Ilfov — complex rezidential finalizat cu 525 apartamente la 10 minute de centrul Capitalei. Pretul de 1.988 euro/mp util include TVA 21%, parcare gratuita si finisaje interioare complete. Apartamentul de 3 camere ofera: living-dining de 30 mp cu acces la balcon, 2 dormitoare (14 mp si 12 mp), baie de 6 mp, hol si depozitare. Finisaje incluse: parchet laminat, gresie si faianta calitate premium, vopsea lavabila, tamplarie PVC cu geam termopan, instalatii sanitare si electrice complet echipate, intercom video. Structura beton armat rezistenta la cutremur, fatade termoizolante, centrale termice individuale cu contorizare separata. Complexul Transparent Residence beneficiaza de spatii verzi ingrijite, locuri de joaca, parcare, acces securizat. Zona Chiajna/Rosu — acces direct la A1, Ikea Pallady, Militari Shopping. Pret 135.184 euro cu TVA, parcare inclusa.

Pentru detalii privind oferta contactați: .
Menționați id-ul ofertei va1188519 de pe www.cauta-imobiliare.ro
. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
135.184 EUR
Specificații:
  • Camere: 3
  • Băi: 1
  • Balcoane: 1
  • Tip: decomandat
  • Suprafață: 68 mp
  • Etaj: 5 din 10
Utilități și îmbunătățiri:
  • mobilat: nemobilat
  • încalzire: centrala proprie
  • parchet
  • gresie + faianță
  • termopan
Clădire:
  • an construcție: 2025
  • structură: beton armat
Adaugă la favorite Ofertă publicată de dezvoltatorul imobiliar:
Transparent Residence
. . . . .
Arată numărul de telefon ↑
Menționați id-ul ofertei va1188519
de pe www.cauta-imobiliare.ro
Trimiteți un mesaj: