Vanzari apartamente

3 oferte

Mod afișare:

5
19-05-2026
Chiajna, zona Chiajna / Rosu
  • 50 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj 4/10
  • An: 2025
99.400 €
Preview Detalii
Apartament cu 2 camere si suprafata utila de 50 mp cu balcon, la etajul 4, in Transparent Residence 3 — bloc nou finalizat in Chiajna, Ilfov, la 10 minute de centrul Bucurestiului. Pretul de 1.988 euro/mp util include TVA 21%, un loc de parcare gratuit si finisaje interioare complete: gresie, parchet laminat, faianta, vopsea lavabila, tamplarie PVC cu termopan, instalatii sanitare si electrice complet echipate. Apartamentul decomandat de 2 camere ofera: living-dining cu bucatarie si acces la b... continuare ›
4
19-05-2026
Chiajna, zona Chiajna / Rosu
  • 68 mp
  • 3 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj 5/10
  • An: 2025
135.184 €
Preview Detalii
Apartament cu 3 camere si suprafata utila de 68 mp plus balcon, la etajul 5, in Transparent Residence 3 din Chiajna, Ilfov — complex rezidential finalizat cu 525 apartamente la 10 minute de centrul Capitalei. Pretul de 1.988 euro/mp util include TVA 21%, parcare gratuita si finisaje interioare complete. Apartamentul de 3 camere ofera: living-dining de 30 mp cu acces la balcon, 2 dormitoare (14 mp si 12 mp), baie de 6 mp, hol si depozitare. Finisaje incluse: parchet laminat, gresie si faianta c... continuare ›
4
19-05-2026
Chiajna, zona Chiajna / Rosu
  • 59 mp
  • 2 camere
  • 1 băi
  • D
  • etaj 6/10
  • An: 2025
117.292 €
Preview Detalii
Apartament cu 2 camere si suprafata utila de 59 mp plus balcon, la etajul 6, in Transparent Residence 3 din Chiajna, Ilfov — bloc nou finalizat si deja populat partial. La pret de 1.988 euro/mp util, apartamentul include TVA 21%, parcare gratuita si finisaje interioare complete. Aceasta tipologie mai spatioasa de 2 camere la etaj superior ofera: living cu bucatarie open-space de 28 mp si balcon cu panorama, dormitor de 16 mp, baie de 6 mp, hol de intrare generos. Finisaje de calitate incluse: ... continuare ›
Sari la pagina
3 oferte 1