Mod afișare:

Proiecte imobiliare in Drobeta-Turnu Severin

6 proiecte
Unik Park Alunis Drobeta-Turnu Severin
Blocuri noi în Drobeta-Turnu Severin, zona Bulevardul Alunis
Unik Park Alunis Drobeta (Bdul Alunis 30) — 48 apartamente (1–3 camere) în 4 blocuri P+2E+etaj retras. De la 900 €/mp, plan plată în 4 rate. Zidărie Porotherm, Salamander, ROCA Design, Legrand, termoizolație Caparol....
Casa Noua Aleea Beiuș nr. 16 — Constructie 2025, Dr. Tr. Severin
Cartiere de case în Drobeta-Turnu Severin, zona Drobeta-Turnu Severin
Casă nouă 180 mp, Aleea Beiuș nr. 16, Drobeta-Turnu Severin. Finisaje exterioare cu polistiren 10 cm, ferestre Qfort cu feronerie Roto, curte împrejmuită. Preț: 185.000 €....
Casa Moderna Noua Zona Centrala — Finisata la Cheie 2025, Dr. Tr. Severin
Casă modernă nouă 2025, 82 mp, teren 232 mp, 3 camere, zona centrală Drobeta-Turnu Severin. Preț €139.000. RED Line Imobiliare, comision 0%....
Ansamblu Vile Zona Veteranilor — case P+1, 150 mp, curți 500 mp, Dr. Tr. Severin
Cartiere de case în Drobeta-Turnu Severin, zona Veterani
Ansamblu de vile individuale noi în zona Veteranilor din Drobeta Turnu Severin. Regim P+1, 150 mp util, teren 500 mp. Cartier nou cu toate utilitățile, infrastructură modernă....
Ansamblu Case Vasile Gionea-Craitelor — case individuale noi, Dr. Tr. Severin 2025
Ansamblu case individuale P+1 noi, 4 camere, 144 mp, pe Str. Vasile Gionea-Craitelor, zona Aeroportului, Drobeta-Turnu Severin. 135.000 €, curte proprie, toate utilitățile....
Casă Nouă Aleea Beiuș — construcție 2025, zona centrală Dr. Tr. Severin
Casă nouă finalizată 2025, 180 mp utili, Aleea Beiuș nr. 16, zona centrală Drobeta-Turnu Severin. Izolație 10 cm, tâmplărie Qfort, împrejmuire BCA, intabulată. 185.000 €....
6 proiecte 1
Sunteți dezvoltator imobiliar?
    Construiți un bloc de locuințe sau un cartier rezidențial, clădire de birouri sau alt proiect imobiliar în Drobeta-Turnu Severin? Prezentați-l și în cadrul listei noastre de proiecte imobiliare.

    Abonamente dezvoltatori